Střípky_16.12.2012

16. prosince 2012 v 17:42 | -A |  ája
Co se všechno stalo, a co se dít bude.
SMAJLíK!
<odpověd na všechno co se děje v oboru>

Už to bude opět nějakou dobu a mne přepadl ten známí amok se vypsat.

Víte, najít si v tamovim hektyckym období čas je vzácné. Nikdy jsem si nemyslela, že to nebudu zvládat tak hodně. Čtvrťák, je něco naprosto neuvěřitelnýho. Především na škole, na který do třeťáku neděláte vůbec nic.
Od září se toho událo nespočetně moc. Plenér na Slovensku. ''Aj láv TATRY'', kachna Xena, pantomima, rum, rum, rum. Mým cílem bylo, až se vrátím zpět do školy, mít koho zdravit po chodbách. Je totiž opravdu nepříjmné chodit po škole a neznát nikoho. Vždy jsme měla známé ve starší ročníkách a teď jsou pryč. Inu, to se mi splnilo. Jsem fakt obrovský týpek.

V litopadu se začali podávat první přihlášky, padlo také mé konečné rozhodnutí. Nic mne nedonutí hlásit se na uměleckou. Stačilo, hotovo dvacet. Také proběhli všechny stužkováky. Na ten náš jsem velmi praud, neb to bylo něco neuvěřitelného. Velmi si vážím lidí, které jsem schytala. Poté co nás vyhnali s místa konání jsme zvládli ještě další dva nonstopy. Tedy opravdu jen ti nejvytrvalejší. Především samozdřejmě náš obor. Zakotvili jsme na bytě po čtvrté, protože už to bylo opravdu tragické. Ráno mi bylo velmi velmi zle. Chlapci se k sobě tulili. Na ten pohled nikdy nezapomnenu. Je na to vzpomínáno často. Sprcha, kafe, chlazení hlav u lednice. Pizza padající z přeplněného mrazáku. Minimálně 6x. Můj kabát vonící absolutně nevábně, neb bych využit jako přikrývka. Bezvědomí. Ach!
Druhý stužkovák byl třídy nám nejbližší. Byl o mnoho chabší, to se musí uznat, ovšem zakončili jsme to dokone až v 5 opět s muži na bytě. Domácí si o mně musí myslet, že mám harém. Nikdy předtím v životě bych si nepředstavila, že bych se mohla přátelit s muži. A už vůbec, že některé budu považovat za jedny z nejlepších přátel. Jak jsem řekla, na lidi, které jsem poznala během čtyř let si opravdu stěžovat nemohu.

Celý tento půlrok se však nese v učení a učení a učení.
A dárky nemám!
A když se řekne ''budeme přátelé'' vždy to myslím vážně. Bohužel, jsem netušila, že jsem znala i lidi,který to berou jako pitomý klišé. Jsem asi fakt jiná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivetka Ivetka | Web | 22. prosince 2012 v 1:07 | Reagovat

Tak to by pro mě čtvrťák mohl být "méně" náročnější, když do nás cpou a mučej už teď :D jen si s tim nejsem moc jista u předmětů z kterých chci maturovat protože každej blbec ví víc než ti učitelé, co nás to učí (čtou z učebnice, wikipedie) :D na hovno! :D Tak se musis uz zcit ted at to das :P drzim palce! :) A preju Stastnyho a bohatyho Jeziska a do Noveho roku vykroc pravou nohou :P :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama