Co?_7.9.2012

7. září 2012 v 18:25 |  ája
Tento článek je více méně necenzurovaný. Doporučujeme ho nečíst, protože je o úplném hovně.


Tři věci, které stále nedávám? Po třech letech se stále nejsem schopná jít podívat do pokoje po babičce. Nemůžu se koukat na hokej. A v neposlední řadě nemůžu zapomenout na ten pocit, kdy se koukám na velké mramorové desky, které jsou posety jmény a jmény a jmény. Ten plot a místo kde nic nestojí. Být větší, možná to ustojím víc. Ale v osmi to bylo vážně pokoukání. A jsem nejvíc vděčná, že jsem to viděla. Takovej pocit, se jentak nezažije. A když mi je sakra hrozně, vzpomenu si na to.
Ale upřímně, ten hokej mě fakt sere! Demetní padající letadla. Jo dneska je to rok, a furt jsem se nepodivala na žádnej hokej. Tak když už ani nedávám posranej hokej, nejsem já vlastně slušně v pí*i? Jsem! Úplně vyšinutá a neschopná přejít minulost. Kdyby se mě to aspoň týkalo. Sračky!

Ale ANO! Tento týden byl jednoduše geniální. Vysedávání s nejmilejšími v hospodě, polehávání v novém bytě, vaření na mol, klub dravých a hravých kočiček a v neposlední řaďě ten úžasný vynález spojení konverzací na facebooku. Není nic lepšího, než sedět od sebe metr a s 15 lidmi si psát sračky.... To mi připomíná koně!Toho ve filmu. Kůň a já a tak dále. Hnus! Chlupáček!
A pokud si to milá zlatá čteš a nerozumíš tomu, tak máš smůlu, ale jedno ti řeknu: Tento týden jsi se rozbrečela smíchy nejmíň 9x a to je dobré skóre. Nejlepší výběr školy mého života. Už tehdy jsem byla geniální!!

A pokud nevíš, tak jediné co ubírá na dokonalosti jsou ploché nohy. Ale jinak jsme zlí a šerední! Mňau! Jde hledat píseček.
První školní den byl skvělý, proběhla jsem si všechny patra školy s nasáklou houbou v ruce a přede mnou běžel šampión. A ten proslov ředitele o tom jak si máme hledat místo na slunci byl opravdu úžasný. A nové skříňky, které pokud nejsou nové, jsou nabarvené nechutnou žlutou, aby vypadali jako nové, ale to opravdu nevypadají. Inteligence naší školy roste každou minutou. Ale nic nepopřál ani nám ani prváčkům. Zklamal kamarád!

''Opravuje se andrlák''

A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ JSEM PŘIŠLA NA TO S KÝM JSME ŘEŠILI ''ČTYŘI BIJOU MĚ OBŘI''. Proč mě nenapadlo dřív, že takovou sračku můžu vymyslet pouze a jenom s mými spolužáky. A to jsme ještě vymysleli něco o devítce, ale zas to nevim! Čtyři bijou mě obři.. my jsme fakt kokotstvo. :D Myslím,že to budu mít někce v sešitu, musím to jít najít!

A všichni máme krizi. Nejdřív jsem myslela, že jen já. A teď nás je +- 8 a dotyčná to ještě nestihla. No, to jsem zvědavá, jestli na to ten človíček příjde. Možná až bude počítat staré přátele a nenapočítá ani do 2. To je prostě hrozně v prdeli věc! Já furt nechápu, jak to za ten kousek svého života zvládla. Ale znáte to, člověk se mění. A nebo až příjde o své nejcenější, tak pak to možná taky pochopí, jestli teda o to někdy přijde.
Šanci na nejlepšího blbce chlapa (a to jsem mírná) má velikou, jenže.. Adam je prostě lepší! V jednu ráno telefonát! Týpek na úrovni!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama