Miluju sebe před pár lety

4. srpna 2012 v 0:54 | ája |  ája
Právě jsem se pohraba ve starých článcích a musím říct, že se miluji! Bože tolik se toho událo! Nutně potřebuju zjistit kdo řekl báseň ''čtyři bijou mě obři''. Směju se při každém slově rohlík. Každý článek má nějaký krásný podtext a já ho stále chápu. Miluji když si čtu příběh, jak mi spolužák řekl ''Chce se mi chcát''. Je tak poetický. A jak jsem zapomněla na horách boby. Geniální! Ale myslím, že nejvíc miluji jak mě brácha na zábavě bránil. Je to tak dlouho! Já to celý zapomněla a najedou si přečtu jednu větu a všechno je zpátky. :D Geniálně geniální. Ach ta nostalgie! Dlouho jsem se takle s bráchou nebavila, měli by jsme si tyhle doby zopáknout. Bejvávalo to tak super! Nutno říct, že má osobnost se trochu utužila, už nemám takové záchvaty smutku či nasrání z ničeho. A upřímně stále jsem nevyřešila proč to tak bylo... V těch dobách člověka vážně nasere uplně všechno a všechno ho vyvede z míry. Člověk ale dospívá. :)

Myslím že já a já by jsme byli skvělý pár. Vždycky jsem byla víc na blonďatější typy.

Abych si mohla za sto let opět zavzpomínat, měla bych se pokusit o nějaký poetický odstavec.

Zdravím tě z jiné dimenze, zvolala jsem. A nikdo se neozval. Úplně každý si našel tu svojí a myslím že v té mé už navždy budu sama. Jsem tak stejně jiná. Jako v minulosti mě nějaký okamžit nakopne. Či podkopne. Teď mě dlouho nic nepodkoplo, ale spousta lidí odchází...aniž by si toho všimli. Po dlouhé době se cítím sama. Ale né s tím smutným ''jsem sama, nikdo mě nemá rád''. Spíš už to byla nutnost, být šťastně sama nesama. Ubírám se k nic nedělání s jistými okamžiky, když něco dělám. A přemejšlim o mých létech... a jsem tak ráda, že zatím se stále držím ''Don't regret anything you do, cause in the end makes you who you are''. Je tu tolik věcí, za který bych se mohla mlátit hlavou o zeď, ale nedělám to. Všechno se děje z nějakého důvodu. Náhody neexistujou. Sakra už jen pár chvil a dospěju! Tolik jsem toho za poslední dobu zažila. Poznala tolik skvělých lidí a nechala si v blízkosti jen ty nejlepší. Ne nadarmo se říká, že takle doba bývá nejlepší v životě. Přesně nevím kam se ubírám a doufám že to nebude chyba. Ale ještě předtím, než začnu myslet ''dospěle'' chci udělat ještě nějakou prasárnu, tóčo, za který se budu stydět. Něco nad čím mně bude hlava stát. A abych řekla pravdu v hlavě se mi točí tolik věcí co chci zkusit!
Momentálně často přemýšlím nad tím jak pokračovat s různýma lidma a různýma věcma. U něčeho jsem na dobré cestě. Tam kde opravdu chci se snažím, někde nechávám možnost, která často zůstává nevyužita. A myslím že pár lidí pěkně naseru, tak se mi to líbí! Asi se chovám nejspravedlivěji, nejrozumněji a přitom nejkrutěji za celý svůj život. Kdo by to řekl. :D Řikám, co si myslím, řikám svojí pravdu a snažím se pravdu z jiných vydolovat. A už si moc nenechávám srát na hlavu. :)
Roky mě posunuly dál. Změnila jsem se, ikdyž jistě ne tak razantně jako jiní. Stojím pevně na nohou, občas se prudce zakolísám, ale vždy tu je někdo kdo mě znovu postaví. A asi nejdůležitejší věc. Mám se ráda. Těch věcí je tolik, že jsem jistě na všechny nepřišla.
Jsem dívka snů, chcete mě?

Jediné co se nezměnilo je moje čeština. Jsem stále tak špatná a stále mě nebaví číst si to po sobě a dávat všude čárky. A stále si myslím že kokot je pěkné slovo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivetka Ivetka | Web | 3. prosince 2012 v 15:51 | Reagovat

:D Tak strašně si mi připoměla jednu moji kamarádku :D Přijdeš mi tak stejně šílená jak ona a to jen z tohoto článku :D Taky moc ráda vzpomíná a na to jak je to slušné děvče chce vyzkoušet spoustu trhlých věcí a udělat nějaký ten trapas za který se bude stydět a zároveň na něj za dalších 5 let vzpomínat.
Pokud chceš vyzkoušet něco hodně šíleného můžes se nechat inspirovat stránkou www.dudesbible.cz :D najdeš tam spoustu šílených věcí od jezení něčeho hodně neobvyklého a nechutného po spoustu adrenalínových zážitků :) Amyslím si, že spoustu věcí můžeš vyzkoušet i když budeš dospělá :D
Mimochodem nevím zda si mě ještě pamatuješ :D Tak 2-3 roky zpátky jsme byli SB :D ach jak pěkná kravina co :D

2 Medvídek Medvídek | Web | 11. dubna 2013 v 13:50 | Reagovat

Papinův tlakový hrnec je jištěn třemi pojistkami http://medialni.blog.cz/1301/papinuv-tlakovy-hrnec-je-bezpecny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama