Víc než kdy dřív

28. července 2012 v 23:31 | aja |  .::BLINK 182::.
Je 19. července 2012 a dvě oddaně milující fanynky se vrhají do spárů jižanských vod.


Celkem to uteklo od doby kdy měli Travis s Adamem leteckou nehodu, kdy blink oficiálně na Grammy oznámili že se vracej, kdy se vrátili na podium, kdy Adam spáchal sebevraždu, kdy blink připravovali CD, kdy jsme čekali do ranních hodin na singl Up all night, kdy odkryli artwork pro cédečko a kdy konečně vyšlo, kdy vydali nový videoklipy, kdy Prague City Festival oznámil, že blink tam vystoupí, kdy blink zrušlili celou evropskou show, kdy měli vystoupit na PCF 2012 a kdy se z Borka Jiříka stal totální čůrák a z nás bezmocný lid bez vrácených peněz. Je to sice dost přeházený, ale na to ''házim salám''(tento výraz normálně nepoužívám, nebojte)... A kdybych šla ještě víc do historie došla bych až k nahrané kazetě z roku 2006, kde Evpropa 2 hraje I Miss You. Přibližně k době kdy jsem poprvé narazila na blink. K době, kdy má starší, báječnější a inteligentějní kamarádka již veděla co je dobrá muzika a já se nechala tak krásně ovlivnit. Nebo při nejměnším lehce popostrčit... :)
A tak.. v ten pátek, kdy Borek zabodoval, jsem už věděla, že jedem do Barcelony. Že už si je nenecháme vzít, že už to stačilo. A taky se tak stalo :)
Dostali jsme se až tam, nic se nám nestalo, přežili jsme celou cestu a najednou jsme stáli v řadě s lístkem a začali si uvědomovat, že se nám to konečně splní! Řada byla o kolo celýho St. Jordi Clubu a tak nás překvapilo že začali do hali vpouštět fakt pozdě. Tak pozdě že my stihli TAAR jen polovinu, a tak jsme Dirty Little Secret slyšeli z venku. Ale i tak jsme ráda, že jsme viděli aspoň polovinu. Pro mě to byla parádní přípravka na blink!
A pak skončili a chlapáci začli připravovat vše pro ty tři pardály, který tak milujem. Myslela jsem že spadne opona a zpoza ní začně hrát Feeling This. O to větší šok to asi byl, protože žádná černá opona nebyla, jen se setmělo a najednou a vynořili a začli hrát. Tenhle pocit si asi budu pamatovat napořád. Šťastná, milující, témeř hysterická (alespoň uvnitř sebe), šokovaná, neveřící, tančící a přitom zmražená jen pro ten okamžik. Až políbení na tvář probudilo. Rozproudilo... a jelo se! Bylo to neuvěřitelný!! NEUVĚŘITELNÝ, NEUVĚŘITELNÝ, NEUVĚŘITELNÝ! Na každým z koncertu co jsem kdy byla, a že jich už celkem bylo, jsem si užívala kapelu, ale při tomhle koncertu jsem si potvrdila, že blink jsou fakt něco víc. Jsem jima posedlá. Jsem nemocná a pravděpodobně se neumím uzdravit! Již chápu 14tiletý fanynky co brečí při koncertě Standy Dolínka!......Blink vždycky byli ten velkej sen co jsem si chtěla splnit a podařilo se. A já si uvědomila, že nemám žádnej jinej novej velkej sen. Můj další velkej sen je VIDĚT BLINK ZNOVU. Nejlépe v Čechách! Ale cejtím to v kostech, že už to příště vyjde, buď pod záštitou RFP nebo jen tak samostatnýho koncertu, ale myslím, že už je to blízko :-)
Zpět ke koncertu! Mezitím co hráli setlist se Katalánci více a více unanovali(ani předtím se moc nepředvedli), bylo více a více dusno a my lehčeji a lehčeji proklouzávali do předních řad. S potem svým a předevšim s potem všech ostatních na našich tělech jsme prohlouzli až do 3 řady do ideální pozice. Pod Toma s občas přiskočícím rozjařeným Markem. Skákala jsem s vlakou, a křičela a zpívala a mávala na Toma a ona na nás mrkal, a Mark se usmíval a Travis předváděl svoje umění. A pak nám taky řekl ''Wazap''. A myslím, že už ho navždy při této frázi budu napodobovat.
A skončílo to v 11 a my byli durch, opravdu durch, ten největší kalibr durchosti co může být. Až na kalhotkách! :D V životě jsem nebyla tak mokrá spocená a uskákaná. A nikdy toho nebudu litovat!
A už je to týden a já tomu stále nevěřím a jsem vážně šťastná a spokojená když si na to vzpomenu. Myslím, že moje dávka optimismu je dobyta na celé staletí!
Jejich hudba byla vždycky povzbuzení a teď tomu je dvoj, troj, možná i čtyřnásob.


A teď to takle nechám, neupravený! S jistě velkýma chybama, ale co! A budu si to číst a říkat jak je svět skvělej, sedět na prdeli s otazníkem v hlavě, nevěřící, milující, šťastná, hysterická(ne viditelně, alespoň uvnitř), políbená při Feeling This, optimistická, říkající sí že už můžu umřít a nejlíp v letadle abych mohla při pádu zakřičet ''Dějou se i horší věci, padaj letadla''.

Jsem! V únoru 2009 jsem plakala radostí nad článkem, že jsou zpět! Momentnálně ještě nejsem ani plnoletá a už jsem je viděla živě. Mám se skvěle!! Jsou prostě víc! :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama