I love Dora and Queen Penguin _18.5.2012

18. května 2012 v 21:44 |  ája
Už to nějakej čas bude a tak jsem připravena vpustit na toto místo pár myšlenek:
<Víte co mám na tomhle ráda? To že si to za pár let pustim a budu se smát od ucha k uchu. Mám ráda, že neposloucháme normální hudbu>


  • PRAXE- nadcházejících 14 dnů, mám tuto zázračnou činost,která mě pohladí na těle i na mysli, opět na tom samém místě a opět s těmi skvělými lidmi; a bude to legendary :)
  • ŠKOLA?- nechochybně tento ročník zakončím snad v pořádku, s menší ujmou na psychice,ale přece... nejhorší na tom je,že když jsem dýl pryč tak se mi stýská po těch lidech a přitom jsem ráda že nemusim koukat na některé z učitelů.. prekérní situace!
  • YOUNOW- v neposlední řadě a v nemosledním měsíci se stala změna v tom,že jsem oběvila něco takového;pokaždý když nemám co dělat,pokaždý když mám špatnou náladu, pokaždý když mám dobrou náladu zaútočí můj notebook na tuhle stránku. Problém byl v tom, že pokud chceš být v chatu,musíš být přihlášen skrz Facebook, který já jsem radostně již rok a půl neměla. Obšem došla jsem k závěru, že obnova není od věci...
  • FACEBOOK - přihlásila jsem se a vše bylo tak jak jsem to nechala před rokem. Inu chtělo to několik změn, nekonečné mazání přátel (stále se divím koho jsem tam měla) kdy jsem si nechala opravdu ty Pravé,potažmo ty,které za přátele beru ikdyž nejsou ''nejlepší přátelé''. Smazala každičkou fotku, přejmenovala, odstanila všechny údaje o sobě atd, smazala aplikace který jsem používala a.. snad to tam občas přežiju. Jedinou aplikací v něm se mi tedy stalo YouNow a jsem naprosto spokojena.
  • MĚSÍC DO PCF: už jen skoro měsíc! Je to rok co jsem radsotně ležela na zemi a plakala a smála se, je to rok co jsem s povzdechem viděla rušící se tour 2011. Takže pokud se nic nestane (klepu do dřeva) tak konečně budem mít to potěšení vidět Blink naživo. A že už to nemůžu vydržet!
  • TVD: Koukala jsem na upírstvo a tak nějak nevím co s tím dál. 1. série byla fakt dobrá, měla jsem jí ráda. A i pak se objevovali silné chvilky, díly. Ale idkyž byl poslední díl sebevíc skvělej, sebevíc dechberoucí, pravděpodobně 4. sérii budu přihlížet jen okem. Zabili Alarika, to se neodpouští! Kdyby místo toho zabili raději slečnu E, tupoučnou a naivní. A fandím Claroline... to je fakt.
  • HOTEL PARADISE- Už jste viděli tu otřepanou blbost, tu srajdu, tu nemožnost? Tak já jí miluju. Je to tak absurdní,tak k smíchu, tak dementní, že od toho nemůžu spustit zrak. Vůbec při tom nemusíš přemýšlet, jen ležíš a směješ se lidské hlouposti. Je to tak milé!! ''Haló!''
A toť asi nejdůležitější body s měsíců předešlích.
I got naughty penguins here that i'd really like to blow
Swag, Swag, Swag, ON YOU!
Chillin' in my igloo while we eating fish-doo

SEE U SOON.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama