Jsem tu, Bravo!_12.3.2012

12. března 2012 v 2:20 |  ája
Dlouho jsem se zde k ničemu nevyjádřila,tudíž to první prázdninový... noc.. provedu.

Téma noci: Bravo a jeho skvělé úplně všechno!


Jistě každý jednou v ruce držel tento skvělý časopis plný neúprosných sraček. Jeho vyjímečnost spočívá v tom, že na každé straně zjistíme nejméňe jednu bizardní oplzlost, kterou tam vyblil jeden z těch prznitelských redaktorů. Jako bonus pak získáme za 30 Kč,- také luxusní tetování na ruku ve tvaru lebky, zlaté srdce na krk nebo gumový náramek s nápisem '' ABSOLUTELY STUPID''.
Tento časopis je věnovaný dětem od 9 let. Především pak strany s poradnou o sexu. Dále si zde přečteme kdo je nejvíc populární. A úplně nejlepší jsou kvízy. Máme tu i skvělý fotoromán,který každá dívka ocení. Následuje pravdivný výcuc (ne slovo od slova) z jistého časopisu z jistého měsíce jistého roku.

A: ''Asi jsem se zamilovala''
B: ''Oh!''
A: ''Do Martina''
B: '' To je jasný, že do něj, je to nejhezčí kluk na škole''
Později...
A: ''Ahoj Martine, chtěla jsem se tě na něco zeptat''
M: ''Povídej''
A: ''Jak víš, jsi nejhezčí kluk na škole a tak mě napadlo, že by jsme si mohli vyrazit''

Boha jeho z toho imbecilita jen srší!

Otázky a odpovědi,které kdyby byli v tomto časopisu, vůbec by se nic nezměnilo:

Co se líbí klukům? Mirek 20
Milý Mirku, je ti 20, my přesto odpovíme na tvůj dotaz, ikdyž je to jistě šprýmařský kus. Klukům se líbí motorky.

Jsem úplně blbá? LusinešQa 13
Ano jseš.

Co znamená prezervativ?
Prezervatovování je něco jako zavařování sklenic s ovocem.

A to nezmiňuji ani to, že díky tomuto časopisu jsem poznala více o 1D. Jsou to O-N-E D-I-R-E-C-T-I-O-N (představ si toho v podání roztleskávaček). Jako by mi nestačilo vidět jejich skvělý klípek. Já se i dozvIm jak se jmenujou(a já si to i pamatujutu). Jak nosí jeden z nich košili(jakoby se košile dala nosit jinak,.. je to košile!!). Jak jeden ukázal na fotce svýho bimbase. Jejich 10 největších tajemstvích,který redakce určitě ví,protože se s každym vychrápala a oni jim to při měsíčku pak řekli.
A pak tam je plakát na pokračování, a další plakátky. Těmito plakáty jsme si polepili náš internát,tudíž každý kdo nás nezná a vstoupí do naší komnaty si musí myslet že jsme se asi trochu a bez pardónu vylízaný krávy. Máme tam nápis ''Nejroztomilejší''. Jeden z nich se kouká na všechny ze všech stran jako slečna Gioconda.

Stále netuším jestli tyto časopisy jsou opravdu věnovány těm co si je kupují doprovolně, nebo nám. Těm co si ho koupí když jsou pod jakýmsi vlivem omamných látek a chtějí se ze srdce zasmát. Až to zjistím, rychle o tom napíšu.

MĚ Z TOHO ASI VYBOUCHNE HLAVA.
NEBO MI JÍ NEKDO ODSTŘELÍ?
POROUČÍM SE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama