Nosim si obrazy v mym srdci v nadživotní velikosti._16.1.2012

16. ledna 2012 v 20:29 | ája |  ája
Máš zvláštní dar, víš?

Obrací se to. Bez plánů nejsem já. Plán beze mě neni plán.
Hurá, ať už tohle hektický období skončí.
Z minulých týdnů si pamatuju matně mistra Ová a pak to je všechno rozmazaný, zhaslý a jedna obrazovka.
Rvu se a něco vzdávám. Nebylo to předčastný. Nemám s tím už co k dočinění. Nejspíš to nemá cenu, nejspíš starý přátelé si zaslouží už jen tehle tón rozhovoru. Upřímně to je pěkně na pytel, ale každýmu člověku dojde jednou trpělivost. Moje nervy už delší dobou táhli z posledního. No, stroj se porouchal. Jakožto neutažená matice se bez klíče sama neutáhne. Naděje umírá poslední, ale umírá. Jak by řekla ta o pár metrů vedle mě ...''uvědom se''. Jenže hádej, to se nestane. Vídíš, jak se z optimisty stane takovej šmejd. Jsem porouchanej šmejd.
Poslouchám starý fláky Chaozzu. Dneska celej den zpěvným krokem jedem Sviště. Katovi texty, sakra! Prago Union je velká věc! I v týhle době se najde na český scéně kvalitní hudba. Před pár lety bych netušila, že dokážu něco podobnýho poslouchat celej den. Ukázkově jsem se změnila i já. Větší nadhled? Jak k čemu.
Tenhle blog je tak nešťastnej, absolutně pod úroveň a přesto tu sem. To je smutný.

Máš zvláštní dar víš?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Napůl cizí Berry Napůl cizí Berry | Web | 18. ledna 2012 v 23:02 | Reagovat

ha, náhody neexistujou milá přítelkyně, a tak se něco možná změnit může ... aspoň když se dement jako já rozhodne napsat když to nikdo za mě neudělá... tak prosím trochu snahy ze všech stran a buďme v poho v free.... (ne nic jsem nepožila, jen prostě moc mluvim...)

2 Napůl cizí Berry Napůl cizí Berry | Web | 18. ledna 2012 v 23:05 | Reagovat

Nasrat a rozmazat! jak by někdo řekl... ano jsem sentimentální malé děcko, které si připadá ublížené a moc mluví... někdy je mi tak smutno...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama