Prosinec 2011

AHOJ!_28.12.2011

28. prosince 2011 v 22:24 | ája |  ája
Začíná to tím, že se řekne něco velmi milého.... Ano, ''Katarína je teta!'' :P:)
No matter if you love him, or capital H-I-M

Veselej soudek je na světě! Asi jsem znovu obživla!
Štěpánská zábava býva vždy tak nějak zlomová. A tahle byla víc zlomová, než kdy jindy. Vím, že si vše nepamatuju a možná mám bejt radši.
Takže pro mé malé shrnutí,absolutně netuším,jak jsme to všechno stihla za těch pár hodin ale:

První v měsíci_17.12.2011

18. prosince 2011 v 0:25 | ája |  ája

we feel nothing so jump into the fog

Inu, znovu se vracím na místo činu. Vypovídat se ze svých neřestí.
Až to dopíšu, bude pravděpodobně už zítra. Takže Dobré ráno.
Poslední dobou je kolem mě svět hektickej, nebo spíš stále stejnej, jen já nestíhám to, co obvykle bych měla. Lidi dělaj kolem mě nepředvídatelný činy. Krize se mění v jinou krizi. A já se tak nějak vyhýbám, co mě dech dovolí. Občas se o nějakou opřu. Krize však, i přes svojí sílu, mě většinou nechá vyhrát. Stále jsem nezjistila proč.
Jelikož je již prosinec, začínám srovnávat pro a proti toho roku. Jako obvykle si vždy vymyslím více pro, jelikož je lichý rok. A s lichým roky já kamarádím. Bohužel,ikdyž je však mínusu toho roku málo, některé jsou radikální. A občas mi nedaj spát. Kord když je dostanu pod stromeček. V tu dobu jsem opravdu netušila, jak špatně se s nimi budu vyrovnávat. Nebo s nimi ne, spíše s výroky,které tak nějak z bůh darma po jejich ''aplikování?'' přišli. Tak teď to tak čtu a nerozumím si ani slovo. Jsem trochu labilní a trochu mimo. A podezřele vůbec ne zhulená,což by se po tom textu co jsem vyplodila dalo čekat... Pokračujme v myšlence... Prostě po roce úvahy, to byl opravdu špatný dárek. Horší než když jsem dostala k vánocům Babičku, která mě opravdu uchvátila, a lehce mi leze krkem. Horší než jakékoliv měkké dárky,které jsou více než peklo.
Vůbec mě nedochází, že to čemu právě teď říkám hektický se za rok z pětinásobí. Od října do května budu totálně v hajzlu a nesmírně se na to těším. Tak dlouho jsem v hajzlu nikdy nebyla. Občas je to dlouhodobá depka, ale takle dlouho,to bude nářez. Každopádně až se dostanu (:D), tak budu mistr světa.(Výborná věta! Výborná věta!!) A pak se upřímně nemůžu dočkat angličtiny, při který nás třídní potopí. Bude to bezva!
Teď si budu citovat sama sebe ''Ou, day D is here. Im not sure, if this dal will be great'' 25 Dec. Takže pro srovnání,tento den byl naprosto otřesný, byla to má celoroční o cca 10 cm vyšší než já chyba a velmi se za ní stydím.
Každý rok v prosinci vyústí nějaká španělská reality show, na které jsem závislá. Před rokem skončila Fama. A tentokrát Pekin Express. Proč se vždycky tak moc navěsim na nějakou realitní krávovinu?

Určitě budu mit čas si ještě shrnout body do posledního prosince,takže brzy naschle.