when she was just a girl_13.11.2011

13. listopadu 2011 v 19:09 | -A |  ája
Nálož ničeho.


Mám toho tolik, že ani nevím. Nic nestíhám. Vlastně bych neměla mít čas psát ani tohle, jenže na to si čas udělat umím. Jsem tak vyřízená, tak se z toho můžu aspon vypsat ne?
Celej víkend se snažím o něco co stejně udělám jen na 50%. Jsem ztracená.
Napsala jsem si přehled toho co musím udělat, udělala jsem tu lehčí půlku. Jo mám ji. Ale to horší a těžší mi buď nedokončeně visí na stojanu nebo v mý hlavě.
Můj pokoj je jedna velká prasárna, ale nemám na to to tu uklidit. Čekám kdy mi tu začne plesnivět ruka, nebo jentak se tu objeví kupa malejch myší.
Od 11. prosince se nám pěkně měnej autobusy, a jelikož je to změna k lepšímu, tak samozdřejmě mě všechny dobrý autobusy do školy zrušili :D. Takže děkuji za tu výbornou změnu,která všem prospěje! Ach musim nad tim furt přemejšlet,protože jsou tu návrhy že budu jezdit v 5 ráno na kole s báglem narvanym notebookem,foťákem,psedoučením a žrádlem na celej tejden. Už to vidim, jak si tak pěkně v zimě, jedu 3 kiláčky,kde teda nasednu na bus. Takový velice sweet ranní probuzení. A taky, bude to konec Roberta, z čehož mi je víc než do pláče! Ach, tak výbornej rok s Robertem, nikdy na to nezapomenu :D. Jeho milý kukuč vždy v 7:00. Jeho polehy a posedy. Jeho mrkací oči. Jeho individualita na papíře. Jeho ego,díky kterému jsme dokonce i nestihli bus.
Dnes jsem vařila z ničeho. Takže to velké BOOM,které má zejtra proběhnout bude díky mému nic,velice smutné malilinké bum.
Ve čtvrtek si pojedu domu odpočnout a v pátek opět do školy. Takže ano děti a vy ostatní, co vám drahý principál dal volno. Jsou tu lidi,který budou vstávat ve 4. Važte si vašeho volna!
Večer tu potom budu oslavovat, její její její a mé narozeniny. Momentálně nejsem v moc dobrém rozpoložení vše rozdejchat,takže doufám že mi to trochu zlepší náladu.
Mám radost, že jsem Myslivec. Mám radost, že jsem Myslivec!

Teď mi tu střídavě hraje výborná Adele, noví Coldplay, noví Angles and Airwaves, novej Klus a Neighborhoods (opravdu nečekaná věc). Víte,že pokud tohle někdy někdo píše, hned by jste si to měli pustit?

11.11.2011 bylo plný jedniček. Plný volejbalu. Plný dokumentu,kterej dostal snad každýho. Plnej samopozvání(stále si nechci přiznat že se to stalo). Plnej myšlenek. Plnej dobrejch zpráv. Plnej zvláštního chování.

Mám radost, že jsem Halapeňo. Mám radost,že jsem Halapeňo!
P.S. chybí mi mí kámoši na našem patře. Neřekli jsme si ani Sbohem. To si říkáme kamarádi! Kostka Kostka!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama