Září 2010

Džejáh džedájo_14.9.2010

14. září 2010 v 19:55 | ája |  ája

Džejáh Madafaka, Wats da faka?
ája 2010
< video Ipod, Do počítače, PrtCs, Malování, tak takle já fotím>


Zdravím z tísněného prostoru naší malé vily, jménem intr.
Tak vám něco řeknu.
Ikdyž to nikdo nečte.
So...
Naši milé ředitelství naší školy,shledalo vhodné, dát nám třídu namba 3. Nýbrž tu třídu, kterou jsme minulej rok MY 'počmárali' na místech kde nikdo neseděl, MY 'ničily' a scházelo málo kdy bysme to byli MY, kdo jí poblil znechucením. A aby toho nebylo málo, máme jí s tou třídou, která jí měla minulej rok. Nýrž ta co nás nesnáší, a s kterou jsme se 'přeli'.Paráda.Šmuck.
A dále.
Nás nasoukali na patro druhé. Což je mnohem lepší protože šplhat se do 4 patra bylo zabijácký. Ale na druhou stranu čekat do pul 2 až to kolem vás utichne, je dost znepokojující. ŇOŇO. Jednou na nás kluci spadnou. Jednou se probudim a vedle mě bude další postel a v ní nějaký prváci :D.Jupi jou, budeme mít návštěvu?
ŇO.
Taky jsem prý nesmírně podobná Deb Curtis. Hurá. Nejsem! Nevadí. Hlavně že jsem už provdaná a můj manžel, podezřele vůbec nepodobný Ianoj, se zabije ve 23. Budu hloupoučká,ale napíšu knížku. Jep.je fajn vědět co zažiju.
A v neposlední řadě nás přeúžasný rozvrh ala 7:10 až 15:45 každý den. No neber ho. 'Luxusní a Voňavý'
Hej rup. V poslední době, se to všechno rozjelo na plný obrázky.
Upíři. Ne nejsem na tom závislá.
Fama. Ne nejsem na tom závislá.
Koncerty v kotlíku. Ne nejsem na tom závislá.
Výtvarka započne tímhle pátkem. Ne nejsem na ní závislá :)
A pak začal taky projekt, který jestli se povede, tak budu sama sebe nosit na ramenou. Džejáh.

Mám se fajn. Až na vyjímky. Dost velký a intenzivní vyjímky, který mi ničí život. Ale nejsem retardovaná, mám to jíst, kde žít, mám za co dojet domů a účastním se tělocviků. Takže, ano musím být spokojená. Neplačme a pojďme se zhulit. No coment.

Báj.ája.