tohlecto nerozdejcháme

26. března 2008 v 17:11 | AJ & KT |  .::good charlotte::.
PPPPPPOOOOOOOOMMMMMOOOOOOOCCCCCC !!!!!!Paris Hilton míří do Prahy. (foto 10:15 Management)
Paris Hilton se svým partnerem Benji Maddenem
lidíííííí pomooooooooooc proooooč??????? benji dobře líběj se ti kravky....ale proč ji necháš aby byla s tebou všude ????, nee!!!! proč bude na koncertu takej osobní názor je ten že jesli budou dávat tak jako nějaký podpisky tak že ona se přifaří a bude dávat takic... mno tak tajc je část textu kerej sme získaly tajc --- www.novinky.cz
Jedna z nejsledovanějších amerických celebrit, dědička hotelového impéria Paris Hiltonová by měla v neděli dorazit do Prahy. Informují o tom četné zahraniční internetové stránky, které se zabývají soukromím celebrit. Hiltonová přijede do Prahy na koncert americké poppunkové kapely Good Charlotte, jejíž kytarista a vokalista Benji Madden je nyní jejím partnerem.Informace o programu sedmadvacetileté královny večírků se dostala na veřejnost díky fotografii, na níž je Hiltonová zachycena, jak si v autě "projíždí" dokumenty se svými "pracovními" plány
O jejím programu v Praze není téměř nic známo. Přiletět by měla v neděli z Kolína nad Rýnem, večer se dá očekávat její účast na koncertu Good Charlotte v Kongresovém centru. V pondělí by měla odletět do Budapešti. Hiltonová doprovází Maddena během března na celém turné.
BENJI A PARIS - KREVKA ---Ostře sledovaný pár pochází ze zcela odlišného prostředí. Zatímco dědička hotelového impéria žila od narození v přepychu a proslavila se především skandály na večírcích, její devětadvacetiletý partner se narodil v irsko-americké dělnické rodině a už jako teenager musel tvrdě pracovat, aby přispěl do rodinného rozpočtu. V kapele hraje se svým jednovaječným dvojčetem Joelem, který je zpěvákem Good Charlotte.
Bratři jsou vegetariáni, Benji je už pět let dokonce veganem. Oproti tomu ne příliš úspěšná herečka a zpěvačka a příležitostná modelka Hiltonová je proslulá svým bujarým životem. Loni se dokonce dostala do vězení, protože řídila auto i po odebrání řidičského průkazu. O ten přišla kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Její uvěznění v Los Angeles a propuštění patřily k nejsledovanějším aktualitám amerických televizních stanic.
MNO VIDÍTE ŽE SE K SOBĚ UPO TOTOŠ NEHODĚJ VON HODNEJ A VONA....MNO PROSTĚ P** A KUAŠUPLIK TO JE NA VELIKÝ H A MALÝ o
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama