Leden 2008

potvrzení =D

29. ledna 2008 v 18:21 | Kt |  .::good charlotte::.
takže je to fakt potvrzený - GOOD CHARLOTTE VYSTOUPEJ V PRAZE!!!
tak a je to jasný....jen pro pořádek kdyby se někomu nechtělo jet do práglu bo dyby někdo chtěl jet na šechny vystoupení v evropě, tak taj sou:

áááááá ♥♥♥♥

29. ledna 2008 v 17:08 | Kt |  .::30 seconds to mars::.
tak konečně!!! no děcka ještě sem to ani neviděla pořádně.... ale ten proslov na začátku.....ooooj to je mrtě!!!!
takže ENJOY !!!!
doufam že to fakčí =D
dobře kecam, právě sem to viděla celý....jako první pocit skvělý ....taková ta poutavá výpověď toho eskymáka (doufam že se neurazí dyž mu tak budu řikat): vypráví, jak byl jako malý děcko, jak lovili psí spřežení, a že tohlecto ještě dělali celý generaci, jenže tuhle zimu se zasej led prolomil a že s tim nemůžou nic dělat,....ale nejkrásnější jeho věta: "nemůžu říct co budoucnost přináší, ale jesli tohle počasí bude pokračovat....lidé žijící na celém světě v nizozemí budou mit velký problém" - jako kurna tohle je mrtě prauda....TAK SI TO SAKRA UVĚDOMME!!!! ten eskymák ví vo čem mluví....on sám je tomu všemu nejblíž a ne jako podělanej klaus dyž tvrdí že se žádný oteplování nekoná!!!! a ještě si troufne vo tom vydat knihu!!! začínam se za něj stydět! jesli takle vygumovaná palice může vejt v čele státu, tak každej....
no možná přehánim ale jinak......sejří mě to no!!!!
jo a ještě konec-"dva roky po A BEAUTIFUL LIE zmizí skoro čtvrtina arktického ledového útesu. to představuje ztrátu mořského ledu zhruba odpovídající velikosti kalifornie a texasu dohromady nebo skoro pět británií (jesli to mam dobře přeložený - nearly five britains) TEĎ JE ČAS JEDNAT!!!!
thanks to Jared za inspirativní video, třeba se tohle díky němu víc chytne....jo a taky doufam že ta kožešina na začátku nejni pravá....ne nejni věřim mu....=D

tak tohle je fakt síla

19. ledna 2008 v 22:20 | Kt |  .::BLINK 182::.
hej tak tohle už je fakt moc....teda ne že by mi vadila Avril, to zasej ne, ale tohlecto mě fakt dopálilo....normálně nazpívá jeden z největších hitů BLINK 182!!!! kdyby to nebylo zrovna od nich.....jenže je....takže pardoooon, tohle přes srdce neunesu!
takže taj je ALL THE SMALL THINGS v podání BLINK 182:
a taj v podání avril:
jenže nejhorší je, že sem cover našla ještě v dálšim miliontym podání.....např.:
  • tuchdown turnaround - zezačátku tam hraje nějaký techno bo něco na tenhle způsob, nevim nezajímá mě to....
  • member! - děsnej zpěvák, jako hraje jich tam pět na kytaru, a neni to stě vono!! a tomův hlas nikdo nenapodobí!!!
  • no a ještě spousta dalších, jako pěkně mě nasr....kdyby neďáli covera z takovejch hovad jako sou blinkáči, tak fajn to bych se i natlemila, ale tohle....z toho nemůže bejt úspěch....
stejnak mě Avril poslení dobou nějako štve, teda začalo to songem "girlfriend". nebejt jeho tak dobrý nevadí, ale tohle...jako dyk je to ouplně nesmyslný. pro jistotu kdyby náhodou někdo nevěděl vo co de:

takže gooďáci together =D - výběr

19. ledna 2008 v 16:57 | Kt |  .::good charlotte::.
aa takže taj je pár pictures of GOOD CHARLOTTE.....doufam že taj už nějaký nebudou, přinejhoršim budem mazat!!!!!

ááá takže další dikes!! =P

19. ledna 2008 v 16:22 | Kt |  diplomy for us ♥♥
hohooooo.....to je teda docela štěstí, páč tuhlecu soutěž sem málem propásla....ups nechtěně....každopádně THANKS TO BUBLIFFUK!!!!

momentky =D NEW YEAR EVE

12. ledna 2008 v 13:17 | Kt |  .::good charlotte::.
takže tohle vypadá na nový fotečky....rok 2008-nj dyk to je přeci letos!! chjo nějako mi to nenaskakuje....
takže taj sou fotky k NEW YEAR EVE - pravděpodobně k nějyký akci, bo tak...
masquerade =D v žádným slovníku sem nenašla co to znamená, španělsky, italsky, francouzsky...to nejni...no tak hlavně HAVE A FUN!!!

Gooďáci v Praze ???

10. ledna 2008 v 14:34 | Kt |  .::good charlotte::.
tož dostala se ke mě nepotvrzená informace, že skupina GOOD CHARLOTTE v březnu návštíví i naši maličkou zemičku....to je skoro zázrak, poslední dobou takovejch zmámejch u nás....největší zásluhu na tom má asi sazka arena, i když Gooďáci vystoupí v kongresovým centru.....tyyyjo to abych překecala třeba maminu pod nějakou zaminkou nákupů bo tak...a pak bych si najednou vzpomněla, že je poblíž koncert fajnový skupiny...no tak to b mi asi neprošlo, ale nějako dostat se tam chci!!! jenže to je jaksi složitý, od práglu mě dělí asi tak 250 kilásků....chjooj má to někdo stejně smůlu....